Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ громада
Херсонська область, Чаплинський район

Вчительська конференція зібрала педагогів

Дата: 31.08.2018 16:38

30 серпня 2018 року проведено  вчительську конференцію педагогів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Григорівської сільської ради, в роботі якої взяли участь близько 70 осіб. У рамках реалізації основних засад Концепції «Нова українська школа» визначено стратегічні пріоритети розвитку  освіти, шляхи їх реалізації та конкретизувалися завдання  на новий навчальний рік. Начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Шонія  Г.Л. доповіла про результати діяльності навчальних закладів за 2017/2018 навчальний рік та завдання на 2018/2019 навчальний рік. Освітян Присиваської громади привітали: сільський голова Кліщевський С.О., в.о старости сіл Павлівка та Нововолодимирівка - Андрієвський А.Л. та в.о старости села Іванівка - Панкіна Т.І. Були відзначені Почесними  грамотами голови обласної державної адміністрації  кращі педагоги наших шкіл Сивцева О.М., Вербінець Л.Г., Андрушко А.С., Доценко О.С.

Учасники музичного гуртка Григорівської ЗОШ  «Зірочки майбуття» (керівник Дуднік Л.М.) подарували всім присутнім свої кращі художні номери.