Визначаємо Індекс спроможності громади за участю Анни Загорулько-програмного спеціаліста програми "DOBRE" та працівників апарату Присиваської ОТГ
Дата: 31.08.2018 16:18
Кількість переглядів: 1039
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/14b21d154de9966340839c141e0d1ae9.jpg)
31 серпня 2018 року за участю програмного спеціаліста Програми «DOBRE» Анни Загорулько та працівників апарату Присиваської ОТГ відбулася робоча зустріч стосовно обговорення індексу спроможності громади (в порівнянні з минулим роком). Слід зауважити, що з деяких показників спостерігається динаміка росту; опрацьовано зауваження та рекомендації щодо вдосконалення роботи. Завдяки цьому аналізу кожен спеціаліст має змогу оцінити власну роботу та спроможність громади в цілому.
« повернутися