Зустріч членів Дитячої дорадчої ради Присиваської ОТГ з Анастасією Супрун-радником з розвитку комунікацій в Херсонському ЦРМС

Дата: 09.08.2018 17:08

Незважаючи на канікули в школах, учні Присиваської ОТГ активно збагачують свої знання та отримують досвід від нових практик.

09 серпня відбулася зустріч членів Дитячої дорадчої ради Присиваської ОТГ та радника з розвитку комунікацій Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування – Анастасією Супрун. На зустрічі обговорювалися дуже цікаві теми «Лідерство» та «Мотивація молоді в фокусі розвитку своєї громади». Не оминули і тему дебатів, обговоривши всі елементи їх необхідності. Серед членів Дитячої дорадчої ради вирувало абсолютно різне уявлення про лідерство та якими інструментами необхідно керуватися за для досягнення мети. Анастасія Супрун розповідала про відмінність між «Лідером, що веде» та «Лідером, який створює нових лідерів».

Кожен з членів Дитячої дорадчої ради мав змогу висловити свою точку зору та проявити себе у різноманітних вправах, під час яких практикували як довіряти та вести за собою.

Резюмуючи всі отриманні знання та виходячи з практичних вправ, учні висловилися, що вони хочуть «ПОЧАТИ», «ПРОДОВЖИТИ» та «ЗУПИНИТИ». Дуже цікаво та важливо спостерігати за тим, як розвиваються думки та учні  громади в цілому.