Херсонська область, Чаплинський район

Увага!!!Оголошення про початок прийому пропозицій від населення щодо Схеми просторового планування Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ).

Дата: 02.07.2018 18:32

Григорівська сільська рада розпочинає розробку Схеми планування Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ), згідно прийнятого рішення сесії № 258 від 21 червня 2018 року. В зв’язку з цим звертаємось до підприємців, сільгоспвиробників, населення з  проханням надати пропозиції щодо перспективного використання території та можливого розміщення (будівництва, реконструкції) об’єктів. Ці дані потрібні для внесення в Схему просторового планування території Присиваської ОТГ та в подальшому використанню території на законних підставах. Пропозиції приймаються до 31 липня 2018 року за адресою: адмінбудинок Григорівської сільської ради, с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20 або на електрону адресу silradag@meta.ua .

Схема просторового планування розробляється Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» за фінансування Програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», яку реалізує «Глобал Комьюнітіз».