"Неймовірні села України" завітали до села Григорівка

Дата: 23.06.2018 17:30

22 червня 2018 року в рамках «неймовірного сільського автопробігу» представники ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» - Наталя Помянська та Іванна Панасюк – завітали до села Григорівка. Нагадаємо, що село Григорівка – в десятці неймовірних сіл України.

Гостей зустрічав Сільський голова - С.О.Кліщевський, Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Т.В.Зозулінська, Перший заступник сільського голови – Н.С.Пашковська, працівники апарату сільської ради та жителі громади. Смачний коровай гостям вручили вихованці ДНЗ «Дзвіночок», а запальний спів у виконанні дитячого колективу "Зірочки майбуття" (музгуртка Григорівської ЗОШ) дуже вразив гостей та став вже майже Гімном нашої громади.

Наприкінці невеличкого концерту С.О.Кліщевський вручив гарний торт з логотипом конкурсу. Також гості мали змогу ознайомитися з поробками місцевих майстрів  та дещо придбати для себе.

Після цього делегація відвідала гостинні зелені садиби села Григорівка та завітали до знавця місцевої історії – Павла Робака, котрий має на власному подвір’ї невеличкий, проте музей. Він особисто збирав довгі роки ці пам’ятки історії.

На завершення відвідали цілюще Лемурійське озеро затоки Сиваш, яке вражає своїми властивостями та кольором всіх, хто має змогу його відвідати.

Наша громада робить впевненні кроки до її розвитку, а такі заходи - є гарним важелем для цього!