Випускний вечір у Строганівській ЗОШ

Дата: 23.06.2018 13:28

Випускний вечір – найважливіший крок у доросле життя. Ось і настав цей хвилюючий і довгожданний день у Строганівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, який зібрав учнів школи, вчителів, батьків і рідних школярів, а також чимало гостей. Перед кожним із випускників цікавий і пізнавальний шлях невтомного пошуку стежин у нове життя.

Гостями заходу були сільський голова С.О.Кліщевський, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту  Шонія Г.Л., котрі дали свої настанови та побажали випускникам впевнених кроків у дорослому житті.

Поважними гостями заходу стали представники ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» - Наталя Помянська та Іванна Панасюк, котрі отримали яскраві враження від заходу та від громади в цілому.

Від імені сільського голови С.О.Кліщевського виносимо подяку всім організаторам свята. Рівень проведення свята – дуже гарний приклад того, як у звичайній сільській школі можна зробити достойне свято для дітей.