Свято іменинників в пришкільному таборі "Веселка" Строганівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 19.06.2018 17:06

19 червня в пришкільному таборі «Веселка» Строганівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло свято іменинників. Захід проходив у шкільній їдальні. Дітей розділили на команди за порами року, хто коли народився. Організувала та провела захід педагог-організатор Кобилинська М.М.

Цікаві конкурси, танці, спільні розваги так захопили дітей, що вони не хотіли йти додому. Керівник табору Даниленко І.Г. провела серед вихованців анонімне опитування в ігровій формі на визначення кращого вихователя табору. Перемогу та любов дітей здобули Кошева Є.О. і Олійник С.В. За спортивними змаганнями, екскурсіями, цікавими заходами швидко пройшов час в таборі.