Як проводять своє дозвілля вихованці пришкільного табору "Барвінок"
Дата: 18.06.2018 13:07
Кількість переглядів: 1021
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/45a0c872668466e2767b07f03a624765.jpg)
Літо - пора відпочинку. Діти повинні оздоровитися, набратися сил. Велику допомогу в цьому надає пришкільний табір відпочинку "Барвінок". Наші вихованці із задоволенням приймають участь у різноманітних спортивних змаганнях. Для дітей була проведена естафета "Найспритніший". Переможці отримали солодкі призи.
« повернутися