Збір лікарських рослин провели вихованці пришкільного табору відпочинку "Барвінок"
Дата: 18.06.2018 12:50
Кількість переглядів: 774
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/3c1b42303c2f2f926e7e5a6f4c9c5dd3.jpg)
Збір лікарських рослин провели вихованці пришкільного табору відпочинку "Барвінок", який працює при Іванівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Діти збирали липу, м'яту, подорожник, жасмин, ромашку. Тепер духмяним чаєм будуть смакувати учні школи протягом всього навчального року. Відправили діти приємний гостинець і захисникам нашої країни, долучившись таким чином до обласної благодійної акції "Цілющий чай для українського солдата".
« повернутися