пришкільний табір «Веселка» побував на виробничій бригаді фермерських господарств «Строганівське» та «Магія».
Дата: 18.06.2018 12:38
Кількість переглядів: 951
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/060d385b4b658a6b1a7471aff33bf501.jpg)
14 червня пришкільний табір «Веселка» побував на виробничій бригаді фермерських господарств «Строганівське» та «Магія». Діти познайомилися з новою сільськогосподарською технікою. Вихованців табору тепло зустрів керівник фермерського господарства Мезенцев Є. М., який пригостив дітей морозивом.
« повернутися