Так проходила акція «Цілющий чай для українського солдата» в пришкільному таборі "Веселка" Строганівської ЗОШ І-ІІІст.
Дата: 18.06.2018 11:42
Кількість переглядів: 966
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/2f528b1675af629966c5316bbcd6aef9.jpg)
Пришкільний табір «Веселка» Строганівської ЗОШ І- ІІІ ступенів створює умови не тільки для повноцінного оздоровлення вихованців, але і розвиває їх спортивні таланти, пізнавальні та творчі здібності. Значну увагу приділяють у таборі патріотичному вихованню дітей. З 1 по 15 червня проводилася акція «Цілющий чай для українського солдата». Вихованці табору збирали лікарську ромашку та липу, опрацьовували цікаву інформацію про цілющі дії лікарських рослин. Діти з вихователями поклеїли пакети для лікарських рослин, доповнили їх цікавою інформацією. Ми хотіли б щоб наші цілющі чаї принесли і здоров’я, і тепло наших сердець нашим дорогим воїнам.
« повернутися