Відпочинок дітей у таборі "Барвінок" при Іванівській ЗОШ І-ІІ ступенів
Дата: 18.06.2018 10:48
Кількість переглядів: 687
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/135be9aa699ca89f914f89c91acfba8e.jpg)
Цікаво і змістовно проходить відпочинок дітей у таборі "Барвінок" при Іванівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Дітям подобається проведення різноманітних ігор, забав, руханок. Співпрацюють вихователі із благодійною організацією, в складі якої наші земляки та представники Сполучених Штатів Америки. Волонтери цієї організації проводили з дітьми майстер-клас з виготовлення поробок,рухливі ігри та показали цікаву виставу.
« повернутися