Шляхами екологічної стежини

Дата: 14.06.2018 17:32

Шляхами екологічної стежини

Під такою назвою 8 червня у таборі «Вишенька» Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшла екскурсія. Вихованці табору здійснили цікаву екскурсію стежками чарівного парку села. Діти дізналися про нові рослини, повторили відомості про раніше вивчені, у тому числі і лікарські. Чарівна природа надихала усіх членів екскурсії до співу, складання хоча б декількох рядків вірша. Для закріплення такого настрою, діти активно збирали лікарські рослини, долучившись до  акції « Цілющий чай солдату». Екскурсія допомогла дітям повторити відоме, зрозуміти нове, виховати любов до природи та доброту до інших.

Після екскурсії, діти мали змогу проявити свої фізичні здібності. Адже розпочалась година народних ігор. Серед таких ігор: «Гуси лебеді», «Струмочок», «Подоляночка», «Третій зайвий», «Зайці та мисливці». Усі ці ігри знайомі з давніх-давен, і використано їх було для того, щоб прищепити любов до народних традицій. Усі діти показали себе активними та життєрадісними, спортивними та відповідальними.