Я І УКРАЇНА!
Дата: 14.06.2018 17:25
Кількість переглядів: 1093
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/f47781c0442b0fa41e4103fb0d97792f.jpg)
8 червня у таборі «Вишенька» Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла гра-вікторина про Україну. Усі присутні учні проявили себе активно, показуючи свої знання та вміння. Гра була поєднана з різними предметами, що дало змогу показати нерозривність навчальних предметів. Усіх членів табору було поділено на 2 команди: хлопці та дівчата. За підсумками гри – переможцями стала команда дівчат.
« повернутися