"Мої права" - ознайомлення з проектом вихованців Павлівської ЗОШ
Дата: 14.06.2018 16:51
Кількість переглядів: 788
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/0055c5b212918a1ef9e16477e0f43cb3.jpg)
11 червня вихованці табору "Вишенька" Павлівської загальноосвітньої школи під час проведеного заходу "Мої права" ознайомилися з основними правами та обов'язками, навчилися відрізняти права від обов'язків. Головний висновок, який зробили діти під час проекту - це те, що правові знання потрібні всім і завжди. І завдання кожного дотримуватися своїх прав і обов'язків.
« повернутися