Екскурсія до міста Херсон для вихованців табору відпочинку "Барвінок"
Дата: 14.06.2018 16:41
Кількість переглядів: 1110
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/52c7bb9d38147d47a8f1d1cbcd711ef3.jpg)
Цікава та змістовна екскурсія до міста Херсон була проведена для вихованців табору відпочинку "Барвінок" при Іванівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Діти відвідали обласну бібліотеку ім. Гончара, обласний краєзнавчий музей, музей природи, прогулялися по набережній Дніпра та покаталися на атракціонах. Найбільше приємних вражень у дітей залишили заходи, проведені у бібліотеці, величезний скелет синього кита з краєзнавчого музею та "чортове" колесо, з якого відкривається чудовий вид на місто. Діти із захопленням чекають наступних екскурсій.
|
« повернутися