Літо - довгождана пора для школярів. Розпочинаються канікули
Дата: 14.06.2018 13:56
Кількість переглядів: 954
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/eff99e8cefb74d373eac91b7185c8441.jpg)
Для діток, які відвідують пришкільний табір «Веселка» Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст.- це час розваг, цікавих зустрічей, нових знайомств. Вихованці табору кожного дня мають можливість пізнавати нове, розвиватися фізично та розумово, зміцнювати своє здоров’я. Для цього їм проводяться цікаві конкурси, змагання, зустрічі. У таборі була проведена благодійна акція «Цілющий чай для українського солдата».
Кожного ранку дітлахи поспішають до табору, знаючи, що тут чекають на них цікаві пригоди.
« повернутися