відкриття пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням
Дата: 04.06.2018 17:10
Кількість переглядів: 1180
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/7518322b1a8b515f53f0632ecf6a1341.jpg)
1 червня 2018 року на території Григорівської сільської ради при закладах загальної середньої освіти відбулося відкриття пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням. Всього таких таборів – 4: «Веселка» Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Вишенька» Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Веселка» Строганівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Барвінок» Іванівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Відпочинковою кампанією охоплено 164 дитини, з них 155 учнів – діти пільгових категорій. Відпочинок дітей здійснюється за рахунок бюджету Григорівської сільської ради.
Під час функціонування таборів на дітей чекають цікаві заходи та різноманітні розваги.
« повернутися