відкриття пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням

Дата: 04.06.2018 17:10

1 червня 2018 року на території Григорівської сільської ради при закладах загальної середньої освіти  відбулося відкриття пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням. Всього таких таборів – 4: «Веселка» Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Вишенька» Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Веселка» Строганівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Барвінок» Іванівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Відпочинковою кампанією охоплено 164 дитини, з них 155 учнів – діти пільгових категорій. Відпочинок дітей здійснюється за рахунок бюджету Григорівської сільської ради.

Під час функціонування таборів на дітей чекають цікаві заходи та різноманітні розваги.