виїзний прийом громадян Присиваської ОТГ
Дата: 30.05.2018 00:23
Кількість переглядів: 1250
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/c97b825d4d5bef2a295a543715daa065.jpg)
29 травня 2018 року відбувся виїзний прийом громадян Присиваської ОТГ, який вели перший заступник сільського голови Пашковська Ніна Степанівна, начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Богатиренко Сергій Вікторович та спеціаліст І категорії з юридичних питань Горлінський Станіслав Миколайович. Жителі громади зверталися з земельних, побутових та інших важливих питань, на які отримували відповіді та роз’яснення. Всі питання, що немали змоги вирішити одразу було зафіксовано письмово та проводитиметься відповідна робота по їх вирішенню.
« повернутися