Виїзний профорієнтаційний захід в Присиваську ОТГ

Дата: 25.05.2018 12:49

23 травня 2018 року в с.Григорівка Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ) за сприяння Чаплинського районного центру зайнятості було проведено профорієнтаційний захід «Знайди додаткові ресурси з нашою допомогою, щоб зробити своє життя кращим».

Метою заходу було  :

- розширення обізнаності мешканців громади щодо послуг організації та установ присутніх на заході

- профілактика безробіття серед мешканців громади

- спонукання до самозайнятості у тому числі у сфері сільського зеленого туризму

- розширення знань учнів старших класів про світ професій, ознайомлення з перспективними напрямками економічного розвитку області, регіонального ринку праці та послугами, що надає служба зайнятості

- інформування молоді про професійно-технічний навчальний заклад району

- спонукання мешканців громади до самопізнання та саморозвитку.

До заходу залучено близько 100 осіб, в тому числі були присутні :

Голова Присиваської ОТГ – Кліщевський С.О., Голова Чаплинської РДА – Бурейко О.А., а також представники Чаплинського районного центру зайнятості, Управління соціального захисту населення, Бюро правової допомоги, Чаплинського відділу обслуговування громадян Скадовського об’єднаного Пенсійного Фонду України, Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, ГО «Вектор Розвитку», ГО «Ліга соціальних працівників України», Чаплинського професійного аграрного ліцею та Міжнародного Університету ім. П.Орлика, учні старших класів Григорівської ЗОШ І-ІІІст., мешканці сіл громади, у т.ч. учасники АТО та ВПО, представники редакції газети «Голос Таврії».

Висловлюємо подяку директору Чаплинського районного центру зайнятості Богачовій Вікторії Володимирівні та сільському голові С.О.Кліщевському.