Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ
Чаплинський район, Херсонська область

Свято дорогим матерям

День Матері – одне з найзворушливіших свят, що наповнює серце світлом та теплом, навіть не зважаючи на похмуру погоду.

Вдячність мамі варто говорити кожен день, адже ніхто не вічний… Але є одна особлива дата – коли кожен повинен привітати свою маму.

13 травня в Григорівському Будинку культури під керівництвом Директора Безпалової М.Ю. пройшов святковий концерт для дорогих та любих жінок-матерів Присиваської ОТГ.  У залі зібралися батьки та діти, багато жінок.

Вокальні та танцювальні номери подарували діти, серед яких – вихованці дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» та учні Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст.  І, звичайно, як же без виступів ансамблю «Мрія», які зачарували весь зал своїми піснями. А пісню «Україна вишиванка» в їх виконанні співав увесь зал.

Привітали зі святом гостей заходу сільський голова  С.О.Кліщевський та перший заступник сільського голови Н.С.Пашковська. Кліщевський С.О. подякував всім мамам за любов, ніжність, добро, вміння пробачати та жертвувати всім заради дітей, заради сім’ї.

Тепла та затишна атмосфера панувала в залі протягом всього свята, адже організатори та учасники дійства таки постаралися, аби свято вийшло справді гарним та незабутнім.


 « повернутися до списку новин