04.05.2018 р. в Присиваській ОТГ стартував Модуль «Доброчесні громади».

Дата: 05.05.2018 14:07

04.05.2018 р.  в рамках Програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» стартував модуль «Доброчесні громади». Місія даного Модулю  - це поліпшення практик фінансового менеджменту і збільшення прозорості місцевого бюджету. Першу ознайомчу зустріч для працівників апарату Григорівської сільської ради, в.о. старости сіл Присиваської ОТГ , голови бюджетної комісії, керівників установ ОТГ, членів громадських організацій та Дитячої дорадчої ради провела експерт Елла Петренко. Завдяки даному Модулю громада дізнається про переваги активної участі громадян в управлінні фінансами, про інноваційні інструменти оцінювання, підвищення рівня прозорості бюджетного процесу та фінансового управління в громаді.

В рамках компоненту «Фінансова доброчесність в громаді» розробимо «бюджет для громадян» - інноваційний формат пояснення «простою мовою» складних бюджетних питань та проведе інформаційно-просвітницьку кампанію.

В рамках компоненту «Запобігання корупції в ОТГ» відбудуться тренінги щодо впровадження антикорупційних інструментів, пояснено процедури проведення державних закупівель з використанням Prozorro, функціонування та користь для громади від використання E-Data, презентовано сервіси «Розумне місто», обговорено налагодження роботи дієвих наглядових рад комунальних підприємств, роз’яснено механізми запобігання та розв’язання конфлікту інтересу, як належним чином організувати конкурсний відбір посадових осіб та розробити антикорупційну програму для ОТГ.

Навчання по даному Модулю для активу Присиваської ОТГ триватиме 7 місяців.