«100 років милосердя»

Звернення

Херсонської Обласної Організації Товариства Червоного Хреста

України

З метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш незахищених верств населення - інвалідів, людей похилого віку, дітей - сиріт, безпритульних, внутрішньо переміщених осіб щодо поліпшення умов їхнього проживання та надання адресної матеріальної та натуральної допомоги проводиться Всеукраїнський Місячник Червоного Хреста під гаслом «100 років милосердя».

Звертаємося до всіх, кому небайдужі людська біль і горе, із закликом до конкретного і дієвого милосердя щодо тих, хто поруч та кого соціальні умови, одинока старість, хвороба позбавили гідних умов життя. Ваші пожертви будуть використані для:

придбання продуктів харчування, ліків, безкоштовного гарячого харчування;

розширення мережі медико-соціальних кімнат та «банків одягу».'

Пожертви в натуральній формі (одяг, взуття, миючі засоби, продукти харчування) можна безпосередньо передати в районні організації Товариства Червоного Хреста України.

Не залишайся байдужим! Приєднуйся до доброчинних справ Товариства Червоного Хреста, яке має на Херсонщині довгу та славну історію. Продовжуй естафети поколінь - простягни руку допомоги тим, хто її потребує.

Благодійні кошти просимо перерахувати на розрахунковий рахунок №26004052306706 в ХФ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 352479, код 02940368. Одержувач: Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Призначення платежу: "Місячник Червоного Хреста " або "Пожертви». «Приватбанк» в порядку благодійної акції перерахування коштів проводить без оплати за банківські послуги.

Президія Правління Херсонської обласної

організації Товариства Червоного Хреста України