Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ громада
Херсонська область, Чаплинський район

Навчально - ознайомчий візит за напрямком "Безпечна громада"

Дата: 27.04.2018 10:57

В рамках програми DOBRE до Тернопольської області відбувся навчально-ознайомчий візит за напрямком «Безпечна громада» за участю начальника відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ – Богатиренка Сергія Вікторовича.
Мета візиту – вивчення практичного досвіду громад західного регіону в удосконаленні систем безпеки, ознайомлення з найкращими практиками ефективного розвитку пожежних та поліцейських станцій у Вишнівецькій, Байковецькій, Іванівській об’єднаних громадах.

Працівники пожежної команди ознайомили з організацією своєї праці, забезпеченістю кадрами і транспортом, обсягом роботи, системою і графіком навчання, кількістю виїздів за минулий та цей роки тощо. Вогнеборці охоче розповідали про все, чим справді можна пишатися.

Представники громад занотовували найбільш важливе, щоб поділитись невдовзі інформацією з членами своїх ОТГ.