Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ
Чаплинський район, Херсонська область

Як пройшов "Чистий четвер" у Присиваській ОТГ

05 квітня 2018 року у кожному населеному пункті Присиваської ОТГ пройшла масштабна акція “Чистий четвер”, мета якої проведення  благоустрою на території всіх установ громади та прилеглих територій. Прибрали вулиці, парки, скопали та загребли ділянки, вапнували огорожі , бордюри та дерева.

Також проведені роботи з озеленення: висадили близько 200 кущів троянд (на алеї в с. Григорівка та біля кожної установи громади).Колектив та учні Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст. посадили декоративні дерева на території парку (25 шт.) та фруктові на території школи (30 шт). Це дозволить не лише озеленити населені пункти громади, а й крок за кроком долучати кожного жителя Присиваської ОТГ до порятунку природи, привернути їх увагу до екологічних проблем. Закликаємо доглядати за висадженими культурами ,поливати та не ламати.

З хорошим настроєм та завзяттям працівники всіх закладів, школярі загальноосвітніх закладів наводили лад, адже знають, що чистота – це запорука гарного і здорового життя. Своїм прикладом показали, в тому числі і мешканцям громади, що все в наших руках і тільки спільними зусиллями ми зробимо довкілля чистим, варто тільки захотіти зробити життя довкола себе кращим.

Величезне спасибі всім, хто так старанно працював, аби рідна Присиваська ОТГ мала охайний вигляд!!!« повернутися до списку новин