Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ
Чаплинський район, Херсонська область

04-05 квітня 2018 року відбувся тренінг із Гендерно-орієнтованого бюджетування

 

04-05 квітня 2018 року відбувся тренінг із Гендерно-орієнтованого бюджетування (ГОБ) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Тренеркою виступила Ольга Жукова , голова правління ГО "Громадський центр "Нова генерація". Учасниками стали представники різних сфер діяльності Присиваської ОТГ: працівники апарату Григорівської сільської ради, відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту, представники КП «Струмок» та місцеві депутати.

Гендерно-орієнтоване бюджетування (ГОБ) потрібно впроваджувати для кращого розуміння потреб населення громади та надання ефективних послуг, які спрямовані на вирішення цих потреб.

Тренінг складався з теоретичної та практичної частин. Вивчали слідуючі напрямки:

  • гендерний підхід як ефективний інструмент соціально-економічного розвитку громади,
  • цільовий підхід в управлінні,
  • бюджетування орієнтоване на результат,
  • стратегічні напрямки розвитку громади та їх відображення у бюджетах,
  • гендерний аналіз в процесі розробки політик/програм/стратегії.

На другий день тренінгу пані Ольга провела практичну консультацію для працівників виконавчого комітету Григорівської сільської ради, щодо стратегічних документів Присиваської ОТГ. Для ефективного функціонування громади та роботи на результат, необхідна інтеграція гендерного підходу в стратегічні документи.

На завершення тренінгу представники Присиваської ОТГ подякували Ользі за корисну інформацію! Працюємо й далі у цьому напрямку!« повернутися до списку новин