«Ліга сільських чемпіонів» з волейболу
Дата: 02.04.2018 12:42
Кількість переглядів: 1124
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/540b9b9102d56a38e055d41fa63b59b8.jpg)
Участь у обласній Колосіаді Херсонщини 2018 року «Ліга сільських чемпіонів» з волейболу серед аматорських команд чоловіків
31 квітня 2018 року на базі спорткомплексу «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К. Сергеєва відбулася обласна Колосіада Херсонщини 2018 року «Ліга сільських чемпіонів» з волейболу серед аматорських команд чоловіків, в якій прийняла участь команда «Сокіл» с. Григорівка Присиваської ОТГ.
« повернутися