7 листопада Сергій Олександрович Кліщевський зустрічав радників Посольства Республіки Польща.

Дата: 17.11.2017 15:45

7 листопада голова Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ Сергій Олександрович Кліщевський зустрічав у себе радників Посольства Республіки Польща Літвінчук Лідію і Юревич Іоану. На робочу зустріч були запрошенні начальник Головного Управління ДСНС України у Херсонській області полковник служби цивільного захисту Сергій Михайлович Чорний та голова Чаплинської  районної державної адміністрації Олександр Альбертович Бурейко. В цей день відбулась офіційна передача громаді пожежного автомобіля ЗІЛ-131 для майбутньої команди місцевої пожежної охорони, яка слугуватиме забезпеченням протипожежного захисту у 5 населених пунктах Присиваської ОТГ. Громада наразі активно користується можливістю самостійно вирішувати питання місцевого значення, у тому числі і питання пожежної безпеки.

Сергій Олександрович ще раз подякував радникам Посольства Республіки Польща за підтримку проекту «Створення нової пожежної частини в Присиваській об'єднаній територіальній громаді». Тепер на базі Григорівської сільської ради є пожежний автомобіль ЗІЛ-131 вартістю 30 000 євро. Він придбаний за фінансування Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках Програми польської співпраці в цілях розвитку. Сергій Олександрович розповів, що наразі вирішується  питання по коштах на утримання пожежної команди, забезпечення її матеріально-технічної бази. Створення місцевої пожежної частини в громаді - цезапорука виконання завдань із забезпечення пожежної безпеки і організації заходів захисту населення.