Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ громада
Херсонська область, Чаплинський район

Привітання працівників освіти

Дата: 11.10.2017 15:07

На базі Павлівського сільського Будинку культури 28.09.2017 року було проведено святковий концерт до Дня працівників освіти.

На свято були запрошені працівників шкіл та дитячих садочків Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ).

Для проведення концертної програми було задіяно учасників художньої самодіяльності сільських Будинків культури громади.

З цим святом привітали сільський голова Кліщевський С.О., в.о старости села Павлівка Андрієвський А.Л. та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту  Григорівської сільської ради Шонія Г.Л.

Кращих освітян громади нагороджено грамотами  за сумлінну працю, особистий внесок у вихованні підростаючого покоління.