Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ
Чаплинський район, Херсонська область

10-11 лютого у Тавричанській ОТГ відбувся тренінг "Активні громадяни"

 

10-11 лютого у Тавричанській ОТГ відбувся тренінг «Активні Громадяни» для активістів із населених пунктів громади: с. Заозерне, с. Тавричанка , с. Ольгівка, с. Дудчине, с. Мар'янівка, організований ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», за підтримки Британської Ради в Україні. На захід запросили Сергія Олександровича Кліщевського поділитися досвідом реалізації міжнародних грантових проектів, в тому числі програми «Активні Громадяни» Британської Ради.

На тренінгу представники Присиваської та Тавричанської ОТГ вчились активно відстоювати власну думку, тренували вміння домовлятись. У групових вправах практикували створення сильних ідей, аналізували глобальні та локальні проблеми, шляхи їх вирішення, моніторили власні ресурси та можливості їх ефективного використання. Підсумком тренінгу буде написання проекту соціальної дії та можливість отримати грант від Британської Ради на реалізацію поданої ініціативи.

Дякуємо директору ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» Павлу Ярмію, координатору проектів – Вікторії Кулаковій та керівнику проектів «Майстерня проектів» - Олексію Чіркову за гарну організацію та змістовний тренінг!« повернутися до списку новин