Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ
Чаплинський район, Херсонська область

святкування Масляної в селі Григорівка

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. 

Так, 18 грудня 2018 року в селі Григорівка відбулося свято Масляни. На святі були присутні жителі громади та гості, колектив Надеждівського будинку культури, колективи дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів, колективи старостинських округів, депутати та працівники апарату сільської ради. На кожному столі було безліч смачних млинців та традиційних українських страв, всі бажаючі мали змогу пригоститися смаколиками. Організовано конкурс "Найоригінальніші млинці", переможцем якого став колектив Григорівської ЗОШ І-ІІІст.  Крім того було безліч інших цікавих та веселих конкурсів. 

Після частування млинцями можна було скуштувати смачної та гарячої юшки, досхочу наїстися вареників. 

Сільський голова Кліщевський С.О., перший заступник сільського голови Пашковська Н.С. та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Шонія Г.Л. привітали всіх присутніх зі святом та побажали міцного здоров'я, добра та наснаги!

 

 « повернутися до списку новин