Урочисте вручення губернатором Херсонської ОДА Гордєєвим А.А. шкільних автобусів
Дата: 10.04.2017 14:38
Кількість переглядів: 1007
10 квітня 2017 року в м. Херсон відбулось урочисте вручення губернатором Херсонської ОДА Гордєєвим А.А. шкільних автобусів. Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ отримала шкільний автобус "Богдан 22412", який було придбано на умовах співфінансування - 70% державної субвенції та 30% із місцевого бюджету. Це ще один крок до того, аби наші діти мали належні умови для отримання якісної освіти та мали змогу брати участь у спортивних змаганнях, різноманітних олімпіадах.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/295a95e6726b1c3b91b189027f2eea8e.png)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/627765b9ae326a7a4243be16f68ca8b2.jpeg)
« повернутися