Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ
Чаплинський район, Херсонська область

ХІ фестиваль "Купальська ніч" в с. Григорівка.

ХІ фестиваль «Купальська ніч» в с. Григорівка

6 липня 2017 року в с. Григорівка відбувся ХІ фестиваль «Купальська ніч». Організатором фестивалю була Григорівська сільська рада (Присиваська об’єднана територіальна громада).

Основна організаційна робота була покладена на колектив Григорівського СБК. Завдяки комунальному підприємству «Струмок» було здійснено технічне оснащення заходу. Музичний супровід, фото- та відеозйомку забезпечили Міщенко Елеонора, Міщенко Катерина та Домбровський Володимир.

З кожним роком збільшується кількість заявок на участь у фестивалі.  В цьому році всього виступаючих – 120 чоловік. Учасниками фестивалю були  колективи: Григорівського, Павлівського, Строганівського, Іванівського, Долинського, Магдалинівського,  Надеждівського СБК, студія східного танцю «Sultan of the dance» м. Каховка, учасники з с. Хрестівка.

На фестиваль завітало багато гостей з інших громад. Виступи учасників вражали своїми талантами та майстерністю.

Завдяки Хомичу Олександру та Василевському Геннадію були організовані розважальні заходи для дітей. Малеча могла поласувати солодкою ватою, пострибати на батуті, придбати святкові сувеніри.

Гостей пригощали смачними стравами від місцевих шеф – кухарів: Гришневської Любові, Луньової Неоніли та Острівського Олександра. Різноманітну випічку всі охочі могли придбати у родин Вафіних, Гриценко та Гаврилюк Віри.

Григорівський сільський голова Сергій Олександрович Кліщевський та в.о. начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ганна Леонідівна Шонія відзначили учасників дипломами.

Фестиваль було завершено феєрверком та святковою дискотекою.

 « повернутися до списку новин