Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ
Чаплинський район, Херсонська область

Серпнева конференція освітян Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ)

  30 серпня 2017 року на базі Григорівського СБК було проведено серпневу конференцію освітян Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ).

  В.о начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту доповіла про результати діяльності навчальних закладів громади за 2016/17 навчальний рік та завдання на новий навчальний рік. Було проаналізовано стан навчально-виховного процесу ДНЗ та ЗНЗ . В дошкільних навчальних закладах виховується 113 дітей. Навчально-виховним процесом охоплено 380 дітей шкільного віку. 24 випускника отримали атестати про повну загальну середню освіту. Учениця 9-го класу Іванівської ЗОШ І – ІІ ступенів отримала свідоцтво з відзнакою.

  Освітян громади привітав сільський голова С.О. Кліщевський. Він висловив щиру вдячність педагогам за самовіддану працю, за виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. До привітання приєдналася в.о. старости с. Іванівка Т.І. Панкіна.

  Кожна школа та дитячий садок презентували свій навчальний заклад, висвітили свою роботу за минулий навчальний рік та визначили пріоритетні завдання на новий навчальний рік.  

  Після пленарної частини перед учасниками конференції виступили переможці ІІ етапу щорічного обласного огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй».« повернутися до списку новин