Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ громада
Херсонська область, Чаплинський район

Приймаємо пропозиції по цілям та завданням до "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2018-2026 рр."

Дата: 13.12.2017 10:07

Пропонуємо на розгляд Проект бачення цілей і завдань «Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2018-2026 рр.», що розробляється сумісно з експертами Давідом Хоінкіс та Олегом Карим в рамках Програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність». Просимо всіх бажаючих активно долучитися до створення стратегічного плану розвитку нашої громади:  Ваші пропозиції по цілям та завданням приймаємо до 31 січня 2018 року .Адже, спільно плануючи, нам разом під силу реалізувати усе задумане, що стане новим поштовхом та віхою у розвитку інфраструктури та покращенню якості життя в Присиваській ОТГ.

Проект "Стратегія розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2018-2026 рр."  Цілі та завдання.