Представлення та обговорення "Стратегії місцевого економічного розвитку Присиваської ОТГ Херсонської області".

Дата: 28.09.2017 09:51

26.09.2017 року в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ відбулось друге засідання робочої групи з питань організаційного забезпечення проекту «Підтримка аграрного та сільського розвитку» , що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID). Мета засідання – представлення та обговорення розробленої експертами «Стратегії місцевого економічного розвитку Присиваської об’єднаної територіальної громади Херсонської області». В результаті досягнення стратегічної цілі щодо розвитку туризму, на розгляд комісії були представлені розробленні два інвестиційних проекти: 1. Створення грязе-бальнеологічного відділення в приміщенні колишньої сільської ради в с. Павлівка, бюджет проекту - 3900,00 тис.грн.

2. Підвищення туристичної привабливості та підтримка розвитку «Родинного туризму» в Григорівці, бюджет проекту - 900,00 тис.грн.

Потім провели анкетування членів робочої групи, щоб визначити пріоритетний проект місцевого розвитку для розроблення бізнес-плану. До 15 жовтня 2017 року відбудеться третє засідання робочої групи для затвердження інвестиційного проекту та бізнес-плану. Проект «Стратегії місцевого економічного розвитку Присиваської об’єднаної територіальної громади Херсонської області» додається, бажаючі можуть ознайомитись та внести пропозиції, зауваження на корегування. Будуймо сталу, розвинену, успішну громаду разом !!!

Проект "Стратегія місцевого економічного розвитку Присиваської об"єднаної теритріальної громади Херсонської області".