Херсонська область, Чаплинський район

Громадські слухання проекту Статуту Григорівської сільської ради Присиваської об’єднаної територіальної громади Чаплинського району Херсонської області

Розпорядження від 09.07.19 р. № 73 "Про проведення громадських слухань з обговорення проекту Статуту Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади Чаплинського району Херсонської області".

Бланк для пропозицій до проекту Статуту Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади Чаплинського району Херсонської області.

Повідомлення в газеті "Голос Таврії" від 11.07.19 року.