Херсонська область, Чаплинський район

Громадські слухання проекту Статуту Григорівської сільської ради Присиваської об’єднаної територіальної громади Чаплинського району Херсонської області

Розпорядження від 09.07.19 р. № 73 "Про проведення громадських слухань з обговорення проекту Статуту Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади Чаплинського району Херсонської області".

Бланк для пропозицій до проекту Статуту Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади Чаплинського району Херсонської області.

Повідомлення в газеті "Голос Таврії" від 11.07.19 року.

Проект "Статут Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади".

Додаток 1 "Проект "Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ".

Додаток 2 "Проект "Положення про місцеві ініціативи в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ".

Додаток 3 "Проект "Положення про громадські слухання в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ".

Додаток 4 "Проект "Положення про порядок подання та розгляду електроних петицій, адресованих Григорівській сільській раді, її виконавчим органам "

Додаток 5 "Проект "Положення про консультації з громадськістю в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ".