20 листопада в м. Києві відбулась Конференція «Ефективне управління в громаді з використанням евалюації».

20 листопада в столиці України м. Києві відбулась Конференція «Ефективне управління в громаді з використанням евалюації». Конференція являє собою підбиття підсумків проекту «Застосування евалюації в процесі ефективного управління об’єднаною громадою». Проект реалізується Фондом Демократичне Товариство Схід спільно з Східноукраїнським центром громадських ініціатив.

Евалюація – це оцінка, що є частиною процесу прийняття рішень. Вона включає думку про те, яку цінність представляє дана дія, задача чи проект. Це дозволяє постійно вдосконалювати діяльність, що здійснюється в громаді.

Під час Конференції були представлені результати проекту: експерти-евалюатори поділились досвідом проведення оцінки в об’єднаних територіальних громадах , а представники громад представили результати та неоціненний досвід від тижневого навчального візиту до Польщі.

На завершення представників Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ та учасників з 7 громад нагородили Сертифікатами за участь в проекті. Ще раз виносимо подяку організаторам, експертам-евалюаторам з Польщі та України за відбір до участі в проекті. В результаті розширили знання в питанні евалюації (оцінки, аналізу), під час студійного візиту вивчали досвід колег в Польщі, познайомились та продовжуємо спілкуватись, обмінюватись досвідом з колегами з Чернігівської області.