24 Міжнародна туристична виставка Uitt 2018 «Україна – подорожі та туризм».

Дата: 31.03.2018 11:53

З 28 по 30 березня 2018 року в місті Київ відбулась 24 Міжнародна туристична виставка Uitt 2018 «Україна – подорожі та туризм». Представників Присиваської ОТГ нарешті запросили до участі в даній масштабній виставці, де мали можливість представити свій рекреаційний та туристичний потенціал. Кожного дня на виставці були присутні близько 20 000 чоловік (представники всіх областей України, сотні компаній-учасниць, делегатів готелів, санаторій, курортів, аероліній та аеропортів, представників міжнародних та національних туристичних компаній, дипломатів, державних міністерств). Всі виставкові дні активно презентували «Родзинку» нашої громади – Лемурійське озеро затоки Сиваш, обмінювались візитівками і необхідною  для співпраці  та залученню туристів інформацією. Розповідали про величезний туристичний лікувально-профілактичний потенціал Лемурійського озера затоки Сиваш Присиваської ОТГ.

Виносимо слова подяки  за гарну організацію та підтримку Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської ОДА та особисто головному спеціалісту Катерині Дерев’янко. Також щиро вдячні «Херсонському Центру розвитку місцевого самоврядування», в особі директора Силюкової Оксани Олександрівни та експерту Анастасії Супрун за допомогу у виготовленні промоційної продукції та логотипу громади. Ми впевненні , що змогли по максимуму донести, що Лемурійське озеро затоки Сиваш – це унікальний оздоровчий відпочинок, здатний подарувати незабутні враження, емоції та оздоровлення!