08 червня 2017 рік - Кластерний тренінг по реплікації методології, уроком 3-ї фази та залучення районів не партнерів Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІІ

Дата: 13.06.2017 14:03

Григорівська ОТГ: посібник, як за власні кошти громада придбала автобус, відремонтували соціальні об’єкти та відкрила тренажерну залу…

08 червня 2017 року в с. Григорівка відбувся Кластерний тренінг по реплікації методології, уроком 3-ї фази та залучення районів не партнерів Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІІ на прикладі громад Херсонської області для контактних осіб із Одеської, Миколаївської, Запорізької та Херсонської областей. Зустріч організували куратори обласного ресурсного центру Есма Умерова, Тетяна Гвоздь, Севілія Черман та Артем Червоний. Гостей зустрічали урочисто: дитячий колектив підготував святковий танець, місцеві майстрині презентували гостям 2 караваї, також вручили торт з логотипами Присиваської ОТГ, Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН. Голова Присиваської громади Кліщевський Сергій Олександрович, голова громадської організації «Майбутнє Григорівки» Чернова Олена Михайлівна, члени сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Перлина Григорівки» представили присутнім реалізовані грантові проекти, поділились своїм досвідом та набутими знаннями, стосовно грантових програм. Гостям провели екскурсію, відвідали Григорівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, офіс ГО «Майбутнє Григорівки», техніко-інформаційний центр, дитячий навчальний заклад «Дзвіночок», школу, приватний музей.

Також відбулось урочисте відкриття «Ресурсного центру Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ» - це великий крок в розвиток громади, забезпечить її сталий розвиток.

Захід пройшов на високому рівні,гості виявили бажання відвідати нас знову.