19.07.2017 р. візит делегації з Голопристанського та Скадовського районів в рамках робочого візиту та за обміном досвідом.

Дата: 20.07.2017 10:34

19 липня 2017 року Григорівську сільську раду Присиваської об’єднаної територіальної громади в рамках робочого візиту та за обміном досвідом відвідали делегації з Голопристанського та Скадовського районів. Хлібом та сіллю зустрічали гостей. Теплими словами привітав колег голова Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ Сергій Олександрович Кліщевський: «Спілкування та обмін досвідом між колегами – це досить приємна та корисна справа. Я бажаю всім нам, починаючи від сьогоднішнього дня та на багато років стати друзями, які зможуть в будь-яку хвилину допомогти словом та ділом». Після урочистої зустрічі гостей запросили в актовий зал засідань Григорівської сільської ради, де Сергій Олександрович в виді презентації розповів про минулі успіхи і досягнення та напрацьовані в цьому році в статусі об’єднаної територіальної громади: відбір громади до програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку», «Застосування евалюації в ефективному управлінні об’єднаною територіальною громадою», що реалізується програмою «Підтримка демократії» Посольства Польщи в Україні, «Громадський діалог – співпраця органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку» за підтримки програми Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща). Гості засипали Сергія Олександровича практичними запитаннями, на які не лише знайшли відповіді і поради, а й зразки практик, які підтвердили свою ефективність реальними результатами. Після офіційної частини зустрічі , гостям провели екскурсію по об’єктам, в яких були установлені котли на альтернативних видах палива (за підтримки програми ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» та співробітництво з Посольством Королівства Норвегії в Україні) та відвідали місцеву родзинку – Лемурійське озеро. Зустріч мала дружній характер і була націлена на обмін передовим досвідом, обговорені актуальні та проблемні питання, тощо.