Херсонська область, Чаплинський район

Звіт ІІІ квартал 2019 року

Протягом ІІІ-го кварталу 2019 року до Григорівської сільської ради надійшло 7 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 0, електронною поштою – 7. Від  державних установ – 2,  громадян – 5.

Запити стосувалися: про надання інформації щодо стосовно соціального захисту сімей, де є діти що постраждали внаслідок воєнних дій; про надання інформації щодо кількості комунальних установ України та сукупний прибуток всіх комунальних підприємств України за 2018 рік; щодо кількості військових поховань Другої світової війни в Україні; про наявність на території Присиваської ОТГ земель комунальної власності, які ще не надані у користування; про надання інформації щодо закладів освіти Християнської освіти; та про надання інформації щодо дати народження та місця проживання громадянина.