Херсонська область, Чаплинський район

Звіт ІІ квартал 2019 року

Протягом ІІ-го кварталу 2019 року до Григорівської сільської ради надійшло 9 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 0, електронною поштою – 9. Від  державних установ – 0,  громадян – 9.

Запити стосувалися: інформації про вітчима громадянина.; про надання інформації щодо кількості українців похованих за кошти місцевих бюджетів; про те чи мали місце протягом 2018 року та поточного 2019 року у відповідних населених пунктах, громадах, суспільно помітні конфлікти;  чи дійсно громадянин має на праві постійного користування земельну ділянку; про надання відомостей щодо спадкових документів померлого; про надання інформації щодо офіційного відкриття купального сезону;  про стан виборчих дільниць на передодні проведення виборів.