Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Звіт І квартал 2020 року

Протягом І-го кварталу 2020 року до Григорівської сільської ради надійшло 15 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 2, електронною поштою – 13. Від  державних установ – 9,  громадян – 6.

Запити стосувалися: інформації щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою; щодо положень, порядку, програм якими передбачено пільги для багатодітних родин; щодо оформлення земельних ділянок; щодо організації вивезення сміття садівничих товариств; щодо створення служби у справах дітей; про наявність земель державної власності; щодо надання інформації штатного розпису; про інформацію щодо ліквідації КП.