Херсонська область, Чаплинський район

жовтень 2018

проект рішення "Про перейменування вулиці в с.Строганівка".

проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із змлеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

проект рішення "Про надання погодження на включення земельних ділянок до проекту детального плану території ТОВ "ЧИКРАКЕНЕРГОПРОМ".

проект рішення "Про надання погодження на передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства" (Кондратьєв А.О.).

проект рішення "Про укладання додаткових угод до договорів оренди землі з ПрАТ "ВФ Україна".

проект рішення "Про укладання додаткових угод до договорів оренди землі з ПрАТ "Київстар".

проект рішення "Про укладання додаткових угод до договорів оренди землі з ПАТ "Укртелеком".

проект рішення "Про внесення змін до складу тендерного комітету Григорівської сільської ради".

проект рішення "Про укладання додаткових угод до договорів оренди землі з ФОП "Чоботару Ольга Юріївна".

проект рішення "Про затвердження кошторисної документації".

проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення ХІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання № 145 від 22.12.17 р. "Про сільський бюджет на 2018 рік".

проект рішення "Про преміювання та інші виплати за жовтень та листопад 2018 року".