Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ громада
Херсонська область, Чаплинський район

вересень 2018 року

проект рішення "Про затвердження земельної ділянки сільськогосподарського  призначення, яка підлягає передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за результатами проведення земельних торгів"

проект рішення "Про преміювання та інші виплати у вересні 2018 року"

проект рішення "Про надання погодження на розробку проекту землеустрою КП «Струмок»

проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

проект рішення "Про внесення змін до рішення від 20.02.2018 року № 191 "Про внесення змін до рішення від 08.09.2017 року №98 "Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення , підготовлених для продажу та прав оренди на нах на конкретних засадах на території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ"

проект рішення "Про надання погодження на затвердження проекту землеустрою Романенку Р.В."

проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення ХІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання № 145 від 22.12.2017 року "Про сільський бюджет на 2018 рік".