Присиваська сільська територіальна громада
Каховський район, Херсонська область

Херсонський обласний ТЦК та СП інформує

Дата: 08.07.2024 13:30

Україна – морська держава і їй потрібні професійні військові моряки.

Сьогодні в умовах широкомасштабної збройної агресії Військово-Морські Сили продовжують працювати над обороноздатністю країни та потребують нарощування чисельності особового складу, який дозволить забезпечити захист інтересів держави й дати відсіч загрозам з морських напрямків на Чорному та Азовському морях.

Інститут Військово-Морських Сил готує військових фахівців за спеціалізаціями: “Корабельна зброя та засоби навігації”, “Пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі”, “Корабельні енергетичні установки”, “Берегове ракетно - артилерійське озброєння”, “Корабельне радіотехнічне озброєння та засоби зв’язку”, “Морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях Військово-Морських Сил”.

Всі флотські спеціальності відкриті й для дівчат, які проходять вступну кампанію на загальних засадах.

До Інституту Військово-Морських Сил приймаються громадяни України віком від 17 до 30 років, які виявили бажання служити у Збройних Силах України, відповідають установленим вимогам проходження військової служби та мають повну середню освіту.Вступні випробування: психологічне обстеження, оцінка рівня фізичної підготовленості, заключний медичний огляд військово-лікарською комісією.

Курсанти Інституту Військово-Морських Сил забезпечуються проживанням, харчуванням, формою одягу та грошовим утриманням.

Випускники Інституту Військово-Морських Сил проходять службу в частинах і підрозділах Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій ЗС України, морській охороні ДПСУ, Національній гвардії та інших складових Сил оборони. Інститут Військово-Морських Сил співпрацює з багатьма морськими навчальними закладами, а курсанти мають можливість навчатися за кордоном: у Сполучених Штатах Америки, Великій Британії, Федеративній Республіці Німеччина, Французькій Республіці, Литовській Республіці, Республіці Польща, Республіці Болгарія, Республіці Румунія.

Основні критерії відбору кандидатів для участі у міжнародних програмах: успішність навчання, високий рівень знань з іноземної мови.

З повним переліком вимог до майбутніх курсантів військового ВНЗ можна ознайомитись на офіційному сайті Інституту ВМС: ivms.mil.gov.ua та соціальній мережі facebook.com/onma.navy. Контактний телефон: (093) 430 57 36.

Зроби свій вибір, обирай шлях офіцера національного флоту України!

На зображенні може бути: текст