Реалізація грантового проєкту в ЦНАПі

Дата: 17.01.2022 17:20

Триває реалізація проєкту «Покращення доступу до послуг серед населення Присиваської територіальної громади». Ця ініціатива має на меті зменшити час обслуговування одного відвідувача адміністратором та мінімізувати залежність ЦНАПу Присиваської територіальної громади від зовнішніх чинників (відсутність інтернету, доступу до реєстрів та ін.) шляхом впровадження в роботу Центру надання адміністративних послуг програмного засобу «ЦНАП-SQS. Реєстр», «ЦНАП-SQS. Послуги» та реєстру територіальної громади (ДМС).

Даний проєкт пройшов конкурсний відбір проєктних пропозицій "Посилення стійкості громад у Херсонській області", що реалізується ПРООН спільно із Херсонською обласною державною адміністрацією. За грантові кошти буде встановлено програмне забезпечення, що дає змогу працювати адміністратору без інтернету, створювати та друкувати готові заяви та документи вводячи лише особисті дані, в кілька кліків формувати звіти.

Для якісного функціонування даного програмного засобу Присиваська сільська рада здійснила співфінансування проєкту та придбала сучасне серверне обладнання, яке днями отримано від постачальника. Незабаром компанією Реноме Смарт буде проведено встановлення програмного забезпечення та навчання адміністраторів роботи в новому середовищі.

Присиваський сільський голова

Сергій Олександрович Кліщевський