Запровадження комплексної послуги «єМалятко»

Дата: 12.11.2021 15:01

Адміністратори центру надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради територіальної громади та віддалених робочих місць отримали доступ до Єдиного державного веб-порталу електронних послуг. На теперішній час адміністратори мають можливість надавати  комплексну послугу для батьків новонароджених - єМалятко.

01 листопада 2021 року родина, яка проживає в Павлівському старостинському окрузі Присиваської сільської ради територіальної громади скористалася запровадженим сервісом єМалятко та отримала базові послуги (державну реєстрацію народження; визначення походження дитини) та послуги на вибір (реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі; визначення належності дитини до громадянства України).

Запровадження сервісу єМалятко значно спростило процедуру отримання послуг пов’язаних з народженням дитини!