для людей із порушенням зору
Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Павлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Присиваської сільської ради

Дата: 04.11.2021 10:11

2 листопада 2021 року в режимі онлайн відбулося перше засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Павлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Присиваської сільської ради. На засіданні члени комісії розглянули надані документи від кандидата на заміщення вакантної посади та винесено рішення допустити до участі у конкурсі Горбачик Аллу Тимофіївну. Також члени комісії затвердили перелік тестових завдань на перевірку знань законодавства у сфері освіти, перелік ситуаційних завдань та встановлено дату та місце проведення конкурсного відбору – 17 листопада 2021 року в актовій залі Присиваської сільської ради.

Протокол засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти.

Статтю підготувала

інспектор з питань освіти Оксана Мельник